Гаражні Ворота

від 480 €

Секційні ворота Ryterna

від 180 €

Ролетні ворота

від 350 €
Підйомно-поворотні ворота Torcraft

Підйомно-поворотні ворота

Не продаємо

Секційні ворота Doorhan

від 450 €
Секционные гаражные ворота Gant Plus

Секційні ворота Gant Plus

Не продаємо

Секційні ворота Алютех

Гаражні ворота в Україні

Секционные ворота для гаража

Секційні гаражні ворота складаються із секцій, які поєднані між собою спеціальними петлями. Під час відкриття полотно по спочатку рухається по вертикалі вгору, а потім вздовж стелі вже в горизонтальному напрямку. У відкритому вигляді гаражні ворота знаходяться повністю під стелею, а це допомагає суттєво економити простір навколо отвору.

Гаражні ворота можна встановити у будь-якому куточку нашої країни: у Львові, Києві, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Чернівцях, у Рівному і т.д.

На сьогоднішній день в Україні стають все більш популярними саме секційні ворота, які уже досить давно набули поширення в західних країнах. Вони прийшли до нас на зміну секційним.

Навіть ціну на секційні ворота зараз можна порівняти зі звичайними розпашними воротами, проте їх якість і зручність перевершують своїх попередників у кілька разів.

Варто звернути увагу й на те, що якість секційних гаражних воріт дійсно відповідає усім сучасним Європейським стандартам.

Переваги секційних воріт

Такий тип воріт має ряд позитивних рис. Зараз їх і розглянемо більш детально.

 • Легкість в управлінні. Секційними гаражними воротами можна керувати як вручну, так і за допомогою автоматики. Тобто, у вас є можливість за власним бажанням устаткувати свою систему управління. Автоматизація значно покращить рівень вашого життя, адже, погодьтеся, набагато легше просто натиснути на кнопку, аніж витрачати свій час і зусилля для того, щоб вручну відчинити ворота.

 • Безпека. Секційні допоможуть й у захисті Вашого майна, адже вони виготовлені лише з якісних матеріалів. Це дає змогу нашим клієнтам бути впевненими у тому, що автомобіль буде у безпеці.

 • Зручність. Такий тип воріт працює беззвучно, з досить високою швидкістю. Сама конструкція, яка складається із седвіч-панелей, при відкриванні підіймається вгору. Таким чином, Ви розумно використовуєте простір перед самим гаражем. Якщо ворота автоматизовані і із якихось причин вимкнеться електроенергія, то на такий випадок, разом із електроприводами, встановлюється спеціальний механізм, який потім Ви зможете розблокувати. Цей тип воріт можна використовувати навіть в інтенсивних умовах, наприклад, на якомусь підприємстві.

 • Ціна. Секційні ворота для гаражу дійсно вигідні з економічної точки зору, порівняно навіть зі звичайними розпашними воротами. Вони невибагливі в обслуговуванні, хоча б тому, що їх не треба фарбувати.

 • Герметичність, теплоізоляція. Зовнішня оболонка секційних гаражних воріт захищає від газового та рідинного обміну із зовнішнім середовищем, адже з усіх сторін конструкція обладнана стійкими погодними ущільнювачами. Завдяки герметизації і створюється висока теплоізоляція.

 • Матеріали. Саме полотно воріт кріпиться на спеціальний каркас. Конструкція тримає рівновагу завдяки спеціальному балансуванню. Самі секції мають вигляд сандвіч-панелі, яка в свою чергу ділиться на три шари: стальні оцинковані листи, які мають полімерне покриття. Між листами наповнення: екологічно чистий пінополіуретаном, який, до речі, і впливає на теплоізоляцію. Матеріали відрізняються високою якістю, довговічністю у використанні.

 • Дизайн. Гаражні ворота секційного типу мають естетичний зовнішній вигляд. Тобто, Ви оточуєте себе не тільки зручністю та комфортом, але й створюєте свій власний стиль.

Секційні гаражні ворта

Стандартні розміри секційних воріт

У власників авто, які тільки збираються будувати гараж, відповідно, з'являється логічне питання: "Яким має бути розмір гаражних воріт?"

Стандартними вважаються такі параметри:

 • Ширина гаражних воріт – більше ширини автомобіля мінімум на 60 см, а краще на 80 – 120 см.

 • Висота гаражних воріт – більше висоти автомобіля мінімум на 30 см, або й на 50 – 60 см.

Висота секційних воріт побутової серії

Секційні ворота виробляють у двох варіантах - побутові та промислові. Промислова серія воріт коштує дорожче.

 • Doorhan RSD - допустима висота побутових воріт 3100 мм;

 • Alutech Trend - допустима висота побутових воріт 3250 мм;

 • Alutech Classic - допустима висота побутових воріт 3250 мм;

Різниця в ціні між побутовими та промисловими воротами одного розміру становить приблизно 50 – 100 євро.

Як правильно зробити заміри для гаражних воріт?

 1. Розміри для прорахунку. Назвіть розмір чистого світлового отвору (LDB та RM на кресленні).

 2. Переконатись, що ворота стануть. Такі ворота встановлюються накладним монтажем із середини. Відповідно, необхідні бічні пристінки 120 мм (Sl і Sr на кресленні) та "притолока" (H). Розмір "H" залежить від моделі воріт та необхідності встановлення автоматичного приводу. Зробіть притолоку 270 мм – цього достатньо для встановлення побутових воріт.

Стандартна комплектація секційних гаражних воріт

Секційні гаражні ворта комплектуючі