Підйомно-поворотні ворота

Підйомно-поворотні ворота Torcraft

Підйомно-поворотні ворота

Підйомно-поворотні ворота

Завдяки особливій конструкції підйомно-поворотних воріт, вони відрізняються своєю довговічністю та надійністю.

Механізм урівноваження полотна, як і в більшості секційних воріт, виконаний з оцинкованих елементів.

Полотно воріт - це цільна конструкція, яка під час відкриття спочатку виходить трохи вперед, а потім повністю піднімається під стелю.

У закритому ж стані полотно воріт розташовується паралельно стелі та підлозі.

Чим відрізняються підйомно-поворотні ворота від секційних та ролетних?

 • Ціна. Підйомно-поворотні ворота без утеплення коштують трохи дорожче аніж звичайні (пінозаповнені) ролетні ворота. Теплі підйомно-поворотні відчутно дорожчі, ніж ролетні, але все одно дешевші за секційні.

 • Надійність (захист від зловмисників). Відкрити можна все, але встановлення підйомних воріт для гаражу з відкритим доступом з вулиці буде доцільнішим варіантом, аніж установка пінозаповнених ролет. У порівнянні з секційними воротами, вони трішки гірші, але відмінності не такі суттєві.

 • Довговічність. Термін служби підйомно-поворотних воріт приблизно в 1,5 - 2 рази вищий, в порівнянні з ролетними і приблизно однаковий із терміном служби секційних воріт. Вирішальним фактором є правильне встановлення та експлуатація воріт.

 • Теплоізоляція. Навіть після утеплення підйомних воріт, теплоізоляційні характеристики конструкції будуть нижчими, аніж у секційних, та при цьому істотно вищими в порівнянні з ролетними.

 • Врізна хвіртка. Ціна врізної хвіртки у підйомно-поворотних воріт значно дешевша, ніж у секційних. Вбудувати хвіртку в ролетні ворота не можна.

 • Вимоги до отвору. Підйомно-поворотні ворота можуть бути вмонтовані в самий отвір або встановлені зсередини. Загалом, вимоги не такі жорсткі як при установці секційних воріт, але ви не можете встановити їх зовні накладним монтажем, як ролети.

 • Вільний простір. Ви повинні пам'ятати, що підйомно-поворотні ворота перед відкриттям трохи випирають із отвору. Тому не можна підганяти машину впритул до полотна і починати відкриття/закриття воріт.

 • Автоматика. Автоматизувати підйомно-поворотні ворота можна в будь-який час після встановлення тими самими приводами, що й секційні ворота. Ціна автоматики залежить від розміру воріт та від виробника.

 • Транспортування. Ми відправляємо підйомно-поворотні ворота в будь-яке велике місто транспортною компанією, але через цілісне полотно, подальше перевезення таких воріт більш проблематичне, аніж перевезення ролетних чи секційних воріт.

Отже, підйомно-поворотні ворота - це середній варіант між секційними та ролетними воротами.

Наша порада. Якщо ви можете собі дозволити бюджетні секційні ворота (Doorhan/Alutech Trend) - купуйте, вони того варті. Якщо ж вибір стоїть між ролетними та підйомно-поворотними воротами, то підйомно-поворотні ворота, все ж таки, буде кращим варіантом, але їх установка та перевезення трохи складніші, а ціна вища.

Підйомно-поворотні ворота

Секційні ворота Torkraft RS200

Torkraft RS200 підйомно поворотні ворота

"Торкрафт" можна купити у двох різних варіантах виконання:

 • Torkraft Standart. Сендвіч-панель товщиною 40 мм із захистом від затискання пальців, оцинковані петлі та бічні кронштейни, торсіонні пружини розраховані на 30000 циклів відкриття/закриття. Обладнані захистом від обриву пружин. Всі ворота укомплектовані внутрішнім засувом та ручкою для гаража.

 • Torkraft Protect. Ворота серії Protect мають всі вищеперелічені переваги. Комплектуються подвійними підшипниковими роликами, а бічні кронштейни поставляються зі спеціальним кріпленням до підлоги. Верхні та бічні містки є термомістками між металевою частиною воріт та зовнішньою стіною. З підйомно-поворотними воротами Torkraft можна замовити такі додаткові опції: утеплення воріт, двері у полотні воріт, колір "під дерево", горизонтальне тиснення.

Варіанти тиснення

У підйомно-поворотних воротах можна розташувати щит горизонтально або вертикально.

Кольори

Ви можете обрати один із запропонованих стандартних кольорів або із кількох кольорів "під дерево".

Кольори під дерево

кольори для підйомно-поворотних воріт