Автоматика для секційних воріт

Не продаємо
Автоматика для секционных ворот Doorhan Sectional 800 Pro, 1000 Pro

Doorhan Sectional 800 Pro, 1000 Pro та 1200

від 246 €
Автоматика для секционных гаражных ворот Nice SHEL

Nice SHEL

від 273 €
Sommer Duo Vision автоматика для секционных ворот

Sommer Duo Vision

Автоматика для секційних воріт - чудово підходить для воріт секційного та підйомно-поворотного типу. Поділяються на стельові (побутові) та вальні (промислові) приводи (залежно від розміру полотна та типу підйому).

Автоматика для побутових гаражних воріт – це стельові приводи, які можуть бути встановлені не тільки на секційні ворота, а й на підйомно-поворотні. Конструкція автоматики для секційних воріт проста: під стелею закріплюється шина, а на кінці знаходиться привід. Усередині шини знаходиться ланцюг чи ремінь, залежно від чого можна виділити дві групи секційної автоматики – з ланцюговою та ремінною передачею. Перші довше обходяться без додаткового обслуговування, другі - працюють практично безшумно. Ремінна передача особливо популярна, коли гараж є частиною будинку.

Майже всі побутові приводи для секційних гаражних воріт оснащені підсвічуванням, яке вмикається під час руху воріт.

Автоматика для секційних воріт

Автоматика для промислових секційних воріт – це вальні приводи, які встановлюються безпосередньо на вал із торсіонним механізмом. Промислова автоматика для секційних воріт відрізняється високими технічними характеристиками: потужність, інтенсивність використання тощо. Найбільш потужні промислові електроприводи для воріт вимагають, щоб напруга була 380В.

Секційні ворота

Сучасні системи відкриття воріт та контролю доступу європейських та американських виробників сертифіковані, а отже, відповідають прийнятим у світі стандартам.

Наприклад, автоматика для секційних гаражних воріт від відомих італійських брендів FAAC, Nice та Came, - відома своєю міцністю, якістю, продуманістю деталей та тривалим терміном служби. До того ж електроприводи, які постачаються в Україну від цих компаній, вирізняються ергономічними формами та стильним дизайном.

Гаражна та промислова автоматика для секційних воріт, яку пропонує наша компанія, вже випробувана споживачами і користується високим попитом. Вони відзначають її високу якість, навіть в непростих умовах експлуатації. А широкий діапазон цін дозволить зробити вибір покупцю на будь-який гаманець. І навіть недорогі моделі зможуть задовольнити вимоги найприскіпливішого клієнта.