Секційні ворота Алютех

Не продаємо

Компанія Алютех пропонує одні з найкращих та найпопулярніших сендвіч-панелей для воріт на ринку України. Основна перевага панелей Alutech – їх товщина – 45 мм! Для порівняння, у інших виробників товщина панелей складає до 40 мм, або 20 мм.

Конструкція секційних воріт Алютех

Полотно гаражних секційних воріт серії Алютех Trend та Prestige складається з кількох секцій, що з'єднані між собою сталевими петлями.

Механізм балансування полотна обладнаний сучасними пружинами "торсіон", або "пружини розтягування". Вони здатні здійснювати до 25 000 робочих циклів підйомів і опускань: за середньої інтенсивності секційні ворота від Алютех прослужать близько 17 років. Потім пружини легко можна замінити на нові.

У стандартний комплект гаражних воріт двох серій входить запобіжна муфта. Такий пристрій може заблокувати вал, у разі виникнення проблеми, і захистить його від падіння.

Пружини розтягування

Система "пружина в пружині" для воріт Алютех забезпечує додаткову безпеку експлуатації, захищена патентом.

Особлива система натягування пружин дозволяє здійснювати регулювання не тільки під час монтажу, а й навіть під час експлуатації

Торсіонний механізм

Сполучна муфта з можливістю регулювання, яка дозволяє більш рівномірно регулювати натяг пружин.

Пристрій захищений від поломки та обриву пружин, входить до стандартного комплекту воріт Алютех з торсіонними пружинами.

Серії секційних гаражних воріт від Alutech

Alutech Trend

Це безпечні, функціональні та практичні гаражні ворота за доступною ціною, які підходять для використання в умовах нашого клімату, для приміщень із нормальною вологістю.

Максимальний розмір воріт Алютех Trend: із торсіонними пружинами - ширина 6000 мм, висота 3250 мм; із пружинами розтягування - 3500 мм ширина та 3250 мм висота.

Товщина панелі воріт Алютех Тренд складає 40 мм, тобто на 5 мм менше, ніж у Алютех Prestige.

Теплоізоляція Алютех Trend мають дещо нижчі теплоізоляційні властивості, порівняно з Алютех Prestige. Коефіцієнт опору теплопередачі - 0,74 м ² ° С / Bт. Такі параметри має стіна з червоної цеглини в 55 см.

Матеріал. Комплектуючі ворота Алютех Trend виготовлені з оцинкованої сталі.

Дизайн. Широкий вибір кольорів для фарбування, типів панелі та фактур.

Alutech Prestige

Алютех Prestige – це нові ворота преміум класу. Панелі таких воріт є міцнішими та теплішими. Чудово підійдуть для приміщень з підвищеною вологістю та для опалювальних будівель.

Максимальний розмір воріт Алютех Prestige: з торсіонними пружинами – ширина 6000 мм, висота 3250 мм; із пружинами розтягування – ширина 3500 мм, висота 3085 мм.

Товщина панелі воріт Алютех Престиж складає 45 мм і це головна відмінність від Алютех Trend.

Теплоізоляція. Коефіцієнт опору теплопередачі – 1,0м² ° С/Bт. Ці показники відповідають параметрам стіни із червоної цегли в 60 см.

Матеріал. Комплектуючі ворота Алютех Prestige виготовлені з нержавіючої сталі, тому ця серія відрізняється своєю максимально високою міцністю.

Дизайн. Окрім всіх запропонованих стандартних варіантів малюнків та фарбування, є можливість створити індивідуальний дизайн воріт з нанесенням індивідуального зображення на ворота.

Alutech Standard. Ворота із цієї серії більше не випускаються. Призначені для встановлення в отвори, ширина яких становить 3000 мм та висота 2625 мм. Товщина панелі – 45 мм.

Alutech Classic. Цей тип воріт знятий з виробництва. Товщина панелі 45 мм. За характеристиками дуже нагадує нову серію Alutech Prestige, але можна відзначити деякі відмінності. Наприклад, антикорозійні властивості в Prestige і Trend були вдосконалені: в Алютех Classic ґрунтовий шар становив 5-7 мкм, а в нових моделях моделях 14-16 мкм.

Alutech Prestige чи Alutech Trend, що обрати?

Ворота із серій Алютех Trend та Алютех Prestige відрізняються один від одного товщиною панелі, дизайном, матеріалом облицювання. Та ці дві серії працюють за одним і тим же принципом.

Якщо вам потрібні ворота з нержавіючої сталі та надзвичайно високими теплоізоляційними показниками, ваш вибір – Алютех Prestige. Такі ворота підійдуть для регіонів з холодним кліматом та високою вологістю.

Ворота Алютех Trend мають дещо нижчі теплоізоляційні показники, але чудово працюють у межах нашого клімату. Купити Алютех Trend можна за доступною ціною, а тому в Україні вони мають великий попит.

Нагадаємо, гаражні ворота із серій Алютех Classic та Алютех Standard більше не виробляються!

Секційні гаражні ворота Алютех та їх основні переваги

Стійкість до корозії. Появу корозії воріт попереджає сталь, з якої й виготовлені ворота – цинкова чи нержавіюча, а також поліуретанова фарба. Ця фарба містить у собі поліамідні антикорозійні частинки, які роблять конструкцію воріт стійкою до вологи, подряпин та важких кліматичних умов.

Кутові стійки воріт додатково захищені від сильних опадів за рахунок полімерної основи.

Хороша теплоізоляція. Панель воріт сталева, всередині заповнена пінополіуретаном, а товщина її становить цілих 45 мм, тому тепло добре зберігається у приміщенні.

Досконала сендвіч-панель. Внутрішній та лицьовий лист надійно з'єднані між собою особливою системою. Замкнений контур сталевих листів дозволяє захистити гаражні ворота від розшарування.

Під час виробництва воріт використовується адгезійний лак (12 мкм), який забезпечує ідеальне зчеплення піни та сталевих листів. Полотно воріт стає захищеним від локальних пошкоджень, які виявляються у вигляді здутого на сонці полотна.

Довговічність. Гаражні ворота Алютех здатні витримати 15 років експлуатації, навіть у морських регіонах і на промислових забруднених місцевостях.

Робочий ресурс пружин становить 25 000 підйомів та опускань. Завдяки якісному покриттю та матеріалам, з яких виготовлено ворота, вони можуть перебувати 750 годин у камері соляного туману і з ними нічого не станеться.

Система направляючих виготовлена з оцинкованої сталі.

Безпечна експлуатація. Панель воріт зроблена за всіма європейськими стандартами. Конструкція воріт Алютех обладнана необхідними механізмами, що допомагають повністю унеможливити затискання пальців (відповідність нормам ЕN 12604). Передбачено захист від порізу, зачепів та падіння полотна.

Комфортне управління. Управління воротами – автоматичне. У разі виникнення будь-яких проблем з електроживленням, автоматичні гаражні ворота можна перевести в ручний режим. Відкриваються та закриваються вручну без зусиль, адже їхній рух координується спеціально вбудованим механізмом. Якщо ж ворота вийшли з ладу, - падіння полотна зупинить автоматична система захисту.

Простий та зручний монтаж. Секційні гаражні ворота від Алютех можна встановити на будь-який отвір! Мінімальна перемичка для монтажу лише 100мм. Можливі варіанти монтажу: високий, стандартний та низький.

Безшумна робота. Плавна та безшумна робота воріт забезпечується завдяки спеціальним роликам та підшипникам.

Дизайн гаражних воріт Alutech

Для воріт Алютех доступна велика кількість кольорових рішень та варіантів структури панелей. Завдяки цьому Ви маєте можливість підібрати ідеальний варіант. Такі ворота стануть не тільки надійним захистом майна, а й будуть милувати око.

Типи панелей для воріт "Алютех"

Варіанти текстури

Гладкая текстура

Гладка

Ворота із сендвіч-панелей з матовою рівною текстурою в мінімалістичному стилі.

Фактурна

Текстура цієї панелі – це візуальна імітація деревини. Основна перевага такої текстури - це те, що на ній не видно дрібних подряпин або потертостей.

Кольори

На ваш вибір представлені "Базові кольори": Сірий металік RAL9006; білий RAL 9016; Шоколадний RAL 8017; Коричневий RAl 8014.

Кольори "Під дерево": Вишня, Темний дуб, Золотий дуб. Імітують колір та текстуру дерева.

"Цифровий друк". На полотно воріт можна нанести будь-який малюнок. Потрібно тільки вибрати зображення з каталогу: Махагон, Світлий дуб, Світла сієна, Темна сієна, Орегон, Ірландський дуб, Гірська сосна, Венге модерн, Венге класик, Морений дуб, Пісочний дуб, Горіх, Рустикальний дуб, Світлий дуб, Вінчестер світлий, Рустикальна вишня і т.д.

На полотні секційних воріт Алютех Presige є можливість надрукувати будь-яке зображення на ваш вибір: пейзаж, абстракцію, автомобіль і т.д.