Сьогоднішній світ – це світ автоматики та електроніки. Автоматизація зараз – невід’ємна частина суспільства, яка повністю охопила всі рівні нашого життя. Наша компанія, йдучи в один крок із часом, прагне зробити так, щоб Вам стало жити зручніше та легше.

Ми пропонуємо познайомитись із автоматикою для секційних, відкатних та розпашних воріт від таких відомих європейських брендів як: Nice, Came, Roger, FAAC, Genius, Comunello (Італія), Sommer (Німеччина), LiftMaster (США) та ін.

Види автоматики для воріт

Автоматика для распашных ворот Faac 400

Автоматика для розпашних воріт

Зазвичай, комплект автоматики для розпашних воріт складається з двох приводів (для стандартних «двостулкових» воріт). Якщо ж у Вас ворота всього з однією стулкою або потрібно автоматизувати хвіртку, - можна замовити комплект розпашної автоматики з одним приводом.

Автоматика для воріт розпашного типу є найдорожчою. Така ціна викликана тим, що навіть мінімальний комплект вимагає 3-х окремих елементів: блок управління і 2 приводи.

Автоматика для откатных ворот  FAAC 740

Автоматика для відкатних воріт

Використовується для автоматизації зсувних/розсувних воріт (коли полотно рухається вздовж отвору). Відкатна автоматика для воріт комплектується зубчастою рейкою, яка кріпиться до консольної балки. Обертання зірочки по рейці й приводить полотно до руху.

Автоматика для воріт відкатного типу коштує дешевше, в порівняння із розпашною, але через особливості конструкції працює зазвичай довше.

Faac d1000 Автоматика для секционных ворот

Автоматика для секційних воріт

Така автоматика однаково добре підходить для воріт секційного та підйомно-поворотного типу. Поділяються на стельові (побутові) та вальні (промислові), в залежності від розміру полотна та типу підйому.

Автоматика для секційних воріт має найнижчу ціну, у порівнянні з іншими двома видами. Варто відмітити і високу якість цієї автоматики. Завдяки простій конструкції у цьому сегменті практично немає поганих екземплярів.

На що варто звернути увагу під час вибору автоматики?

Найбільш важливими технічними характеристиками будь-якої автоматики для воріт є потужність та інтенсивність використання.

  • Потужність приводу для воріт характеризує максимально допустиму вагу і розміри воріт.

  • Інтенсивність використання відображає те, як часто автоматика може працювати щодо стану спокою. Від цього показника залежить пропускна спроможність на територію. Сам показник інтенсивності може відбиватися у %, чи в кількості циклів на годину.

На великих промислових об'єктах, які мають власний пропускний пункт, ми радимо встановлювати шлагбауми, так як це обладнання розраховане на більш інтенсивну роботу.

Висновки

Автоматизація значно змінить Ваше життя. Керувати цією конструкцією дуже легко. Не доведеться більше марно витрачати сили і час на те, щоб вручну відчинити ворота, адже потрібно лише натиснути на кнопку.

Обираєте зручність, комфорт, сучасність? Тоді ми будемо раді допомогти. Пам’ятайте, Ви варті кращого!

Автоматика для розпашних воріт