Секційні ворота Ryterna

Литовська компанія Ryterna на європейському ринку систем автоматики і гаражних воріт існує вже більше 20 років. Її представництва є практично у кожній країні Євросоюзу. Завоювати таке високе визнання і стати одним з лідерів ринку гаражних воріт дозволив багаторічний досвід, новітнє обладнання, висококваліфіковані фахівці і постійний інноваційний прогрес.

Відомо, що литовські гаражні Ryterna відрізняють оптимальною ціною, а також широкими технічними та дизайнерськими можливостями. Завдяки цим якостям вироби на сьогоднішній день мають велику популярність не тільки на місцевому ринку, але й по всій Європі.

Полотно секційних воріт Ryterna виготовлено з сендвіч-панелей, які з'єднані між собою спеціальними петлями і плавно переходить з вертикального опущеного положення в горизонтальне відкрите. Секційні ворота вважаються «теплими», за рахунок сендвіч-панелей, заповнених утеплювачем і ущільненням по всьому периметру отвору. Такі секційні гаражні ворота відрізняються великою кількістю позитивних характеристик, які потрібно розглянути більш детально.

Ryterna секційні гаражні ворота

Переваги секційних гаражних воріт Ryterna

  • Легкість в установці. У Вас є можливість замовити секційні ворота Ryterna будь-яких розмірів під конкретний проріз. Якщо ж для вашого гаражу не підходять для установки класичні секційні гаражні ворота Ryterna, Ви можете розглянути варіант з утепленими гаражними розпашними воротами з сендвіч-панелей. Конструкції воріт не мають обмежень в установці завдяки різноманітності варіантів кріплень і можливості їх підбору для монтажу.

  • Висока якість воріт Ryterna. Чудова якість – це найголовніший фактор цих воріт, оскільки при їх виготовленні використовуються тільки найякісніші компоненти, а процес виробництва ґрунтується тільки на найбільш передових європейських технологіях. Усі комплектуючі виготовляються на одному заводі, а тому контроль якості здійснюється на кожному етапі.

  • Теплозбереження, шумоізоляція та герметичність. При виготовленні сендвіч-панелей використовується спеціалізований ущільнювач і якісні утеплювачі. Товщина панелей складає 40 мм, а товщина сталевого листа 0,5 - 0,8 мм (залежить від типу панелі).

  • Безпека у використанні. Сама по собі конструкція панелей під час використання секційних гаражних воріт виключає затискання пальців. Ворота захищені від розриву пружин.

  • Дизайн. Великий вибір стандартних та ексклюзивних панелей з різноманітним дизайном, стилем, кольором та фактурою.

  • Естетика та престиж. Ворота Ryterna красиві та стильні. Вони вдало доповнять архітектуру Вашого будинку і вигідно виділять його на тлі сусідів.

Секційні ворота Ryterna для українського споживача:

  • Надійність та якість - гарантія 3 роки!

  • Високий рівень теплозберігання. А це суттєва економія для опалення гаража та будинку.

  • Панелі завжди є у наявності. Короткий термін виготовлення, всього 2-3 дні;

  • Оптимальна ціна – курс євро по НБУ (тільки у Ryterna).

Секційні гаражні ворота Ryterna

Секційні ворота Ryterna, типи та модифікації побутових воріт

Гаражні ворота RYTENA за типом конструкції поділяють на два типи: модель Ryterna TLB і модель Ryterna R40.

Секційні ворота Ryterna TLB. У воротах моделі Ryterna TLB вага полотна воріт компенсується за рахунок торсіонних пружин, які розташовані на валу над отвором. Ресурс таких воріт 25000 циклів відкриття/закриття.

У всіх воротах моделі Ryterna TLB вбудований спеціальний захист від розриву пружин, який у разі поломки пружини не дасть полотну воріт впасти.

Секційні ворота Ryterna R40. Модель Ryterna R40 є чудовою альтернативою воротам з торсіонними пружинами. У таких воротах замість пружин на валу використовуються пружини розтягування. За рахунок такої конструкції ворота Ryterna R40 можна встановлювати на прорізи з мінімальними притолоками, 80 мм для ручного і 120 мм для автоматичного управління. Також розміщення пружин розтягування в закритих горизонтальних коробах мінімізує шуми при русі воріт і обмежує доступ рук до пружин для більшої безпеки.

Стандартна комплектація та додаткові опції

До базової комплектації входить спеціальна засувка зсередини та ручка з обох сторін. Додатково можна обрати тип ручки, а також укомплектувати ворота ригельним замком. Є й можливість засклити ворота врізними вікнами із різноманітною формою та розмірами.

vorota-ryterna-options-640.jpgПід замовлення можна виготовити бічні двері із сендвіч-панелей, які особливо гармонійно виглядатимуть в одному фасаді.

sektsionnye-vorota-ryterna-7.1500x1050w.jpg

Панелі і їх типи для секційних воріт Ryterna

Для гаражних воріт моделі Ryterna TLB і Ryterna R40 використовуються сендвіч-панелі, товщина яких складає 40 мм, а товщина сталі від 0,45 до 0,7 мм. Ця панель не пропускає холодне повітря, тому що зовнішній і внутрішній лист сталі стикаються через спеціальну прокладку. Стикування всіх панелей RYTERNA відбувається із захистом від затиснення пальців, що є нормою за європейськими стандартам безпеки.

Гаражні секційні ворота RYTERNA можуть бути виконані з сендвіч-панелей різних кольорів і фактур. Існує більше 10 базових кольорів фарбування по каталогу RAL панелей, а також додаткові варіанти стилів, фактури, кольорів і ламінацій, що імітують дерево.

У Вас є унікальна можливість нанести на полотно воріт малюнок або алюмінієву аплікацію, що зробить дизайн воріт ще більш оригінальним.

Завдяки такому широкому асортименту колірних і дизайнерських рішень, ворота RYTERNA можна підібрати під певний колір покрівлі та фасаду будівлі, а тому вони ідеально підійдуть під найвишуканішу архітектуру Вашої садиби.

Типи панелей

Панелі секційних гаражних воріт від цього виробника на ваш вибір: гладка, з верхньою смугою, широкий і вузький гофр, макросмуга, мікросмуга та фільонка.

Фактура панелей

Колір

Топи продажів:

hitu-prodj.jpgІ стандартні кольори по каталогу RAL.