Ролокасети

від 180 €

Ролетні ворота

від 41 €
Оконные роллеты

Ролети для вікон

від 49 €

Ролети на двері

Сьогодні в процесі виконання ремонтних робіт часто виникає потреба у захисті дверних та віконних отворів від проникнення зловмисників. При цьому найбільш популярними в цьому відношенні є так звані ролети. Ролокасети відмінно справляються із забезпеченням шумо- та теплоізоляції житлового чи комерційного приміщення. Крім цього, якісні захисні ролети зможуть надійно захистити вашу оселю, квартиру або офіс чи гараж від сильного вітру, дощу, яскравих сонячних променів сторонніх очей.

Ролети можуть встановлюватися: на двері, вітрини, вікна, гараж і т.д.

Монтаж пристрою можна здійснювати як на початковому етапі виконання будівельних робіт, так і після завершення. Якщо будівля вже відбудована, то монтаж захисних ролет проводиться із зовнішнього боку вікна. Передбачається і блокування, яке запобігає проникненню зловмисників в будівлю із зовнішнього боку. Якщо є необхідність в підвищенному захисті, - краще віддавати перевагу ролетам, виконаним з пресованого профілю.

Роллетные ворота для гаража

Чому обирають ролетні системи?

 • Вигідна ціна. Ролетні системи можна придбати за доступною ціною. Особливо це стосується ролетних воріт, адже в порівнянні із секційними, вони мають значно нижчу ціну.

 • Зручне управління. Ролетні системи можуть використовуватися з різними системами дистанційного управління. Механічне керування здійснюється за допомогою спеціальних тросикових редукторів, карданів, стрічкового керування та інерційних пристроїв. Управління електричним приводом здійснюється лише за допомогою спеціальної кнопки.

 • Захист. Ролокасети захищають приміщення від непогоди, пилу, атмосферних опадів, сонячних променів та від сторонніх очей.

 • Швидкий та зручний монтаж. Однією з основних переваг ролетних систем є те, що на встановлення необхідно мінімум часу та зусиль. Ролетні системи не потребують особливої підготовки перед встановленням.

 • Сучасний дизайн. Можна підібрати зовнішній вигляд ролет, тим самим створивши свій індивідуальний стиль та дизайн.

 • Легке транспортування. Ролетні системи (навіть ворота) у розібраному вигляді займають дуже мало місця. Це дозволяє зробити перевезення конструкції максимально зручним.

Гаражні ролокасети

Ролети для гаражу користуються великою популярністю через відносно невисоку ціну. Встановлюються такі ролети на гаражний проріз або ж при в’їзді на територію. Монтаж таких пристроїв дуже простий - вони надійно захищають приміщення від проникнення зловмисників.

Ролокасети зручні у використанні ще й завдяки можливості дистанційного управління. А за відсутності живлення ворота завжди можна відкрити вручну.

 • Матеріал. Виготовляються ролетні ворота із масивних та міцних пінонаповнених профілей - оцинкована сталь, а також алюміній.

 • Захист. Ролетні ворота виконують захисну функцію: захищають від непогоди та сторонніх очей.

 • Принцип роботи. Під час роботи, полотно ролети підіймається вгору, намотуючись на спеціальний вал, який знаходиться в захисному коробі. Це дає змогу значно зекономити ваш простір.

Матеріали для виготовлення ролет

Віконні ролокасети

 • Матеріал. Ролети на вікна виготовляються із пінонаповненого або ж екструдованого профілю.

 • Розмір профілю. Екструдований та пінонаповненний профіль має розмір від 39 до 45мм.

 • Захист. Якщо ролети виконані із якісного екструдованого профілю, то вони стануть надійний захистом для приміщення від: сонячних променів, сторонніх очей та зломів.

 • Теплоізоляція. Рівень теплоізоляції залежить від «повітряної подушки» ролет, яка захищає від проникнення холодного повітря. Якісні ролети можуть знижувати втрати тепла до 30%. Влітку ж віконна ролета може блокувати до 80% теплової енергії.

Оконные роллеты

Дверні ролокасети

За розмірами профілю, матеріалом, а також рівнем теплоізоляції дверні ролокасети майже нічим не відрізняються від віконних. Єдина відмінність – встановлюються такі ролети на дверні прорізи.

 • Матеріал. Дверні ролети виготовляються найчастіше із екструдованого профілю, але іноді встановлюють і пінонаповнені.

 • Розмір профілю. Як і для вікон, розмір профілю становить також 39-45мм.

 • Захист. Вони захищають приміщення від сторонніх очей, негативних кліматичних явищ, а також забезпечують гарну теплоізоляцію.

Роллеты на двери

Сантехнічні ролокасети

Сантехнічні ролети

Використовуються у ванній кімнаті задля того, щоб сховати усі неестетичні речі: труби, підводи до води, до бойлера і т.д. Переваги сантехнічних ролет:

 • Зручність. Вони є функціональними і зручними у використанні. Необхідно лише підняти вверх ролету, а потім проводити усі необхідні ремонтні роботи.

 • Легкість в обслуговуванні. Потрібно лише періодично протирати звичайною м’якою губкою.

 • Безпека. Всередині такого полотна розміщена піна із антибактеріальним просоченням. В умовах високої вологості може з’явитися цвіль, а піна з таким просоченням запобігає їх появі.

Типи управління ролетними системами

Стрічковий тип управління ролетами

Стрічковий

Це механічний тип управління, який використовується лише на легких ролокасетах. Вага ролет для стрічкового управління не повинна перевищувати 15 кг.

Шнуровий тип управління ролетами

Шнуровий

Вага ролет для цього типу управління має складати не більше 20 кг. У цьому випадку полотно перекриває проріз після прокручування спеціальної ручки.

Кордовий тип управління для ролет

Кордовий

Це механічний тип управління, який використовується на ролетах до 35 кг. Якщо захисна ролетна коробка знаходиться занадто високо, то було б доречно обрати ролети із кордовим типом управління.

Воротковий тип управління

Воротковий

Пружинний тип управління ролетами

Пружинний

Захисні ролокасети з таким типом управління є найбільш екномним варіантом. Встановлюють пружинний тип на ролети до 80 кг. В роботі вони є досить зручними, адже потрібно лише легенько штовхнути і ролокасета підійметься вгору.

автоматичне управління ролетами

Автоматичний

Найзручнішим є саме автоматичний тип управління, адже потрібно лише натиснути кнопку, і ролета буде приведена в роботу. Найчастіше встановлюються на дверні, віконні та на ролети для воріт.