Sommer Duo Vision

Sommer Duo Vision автоматика для секционных ворот

Технічні Характеристики Sommer Duo Vision

Максимальна висота секційних воріт3150 мм
Максимальна висота підйомно-поворотних воріт2700 мм
Максимальна ширина воріт5500 мм
Зусилля800 Н

Автоматика для гаражних воріт Sommer Duo Vision – це гармонічне поєднання інноваційних передових технологій та елегантного дизайну.

Відкриття і закриття є абсолютно безшумним, а завдяки технології заощадження редуктора, для приводу Duo Vision, характерний більший термін експлуатації. Фіксований ланцюг приводу дозволяє уникнути значних втрат зусилля і тертя.

Автоматикиа duo vision – це високий ступінь безпеки, адже в даний привід вбудована спеціальна система безпечного замикання, яка в змозі автоматично визначати перешкоди.

Переваги приводу Sommer Duo

  • Окремий блок керування для встановлення у будь-якому зручному місці: на стелі, на стіні біля воріт або біля додаткового входу;

  • Немає необхідності в розетці на стелі та в складних електромонтажних роботах з підключення. В комплект входить 5 м кабелю;

  • Максимальна рушійна сила до 800 Н, в залежності від моделі;

  • Економне енергоспоживання (система DPS) – повністю автоматичний динамічний прорахунок необхідного зусилля, яке постійно оптимізує роботу приводу щодо зовнішніх факторів. Такий підхід гарантує найвищу ефективність та надійність;

  • Контрольований м'який хід – двигун їздить по зафіксованому ланцюгу, а не навпаки, як це буває в інших приводах для гаражних воріт;

  • Унікальна система запобігання нещасним випадкам – автоматичне визначення перешкод з реверсивним рухом при зіткненні;

  • Можливість використовувати привід у режимі часткового відкриття. Пропонується до 112 запрограмованих позицій;

  • Система замку безпеки – мотор, що самоблокується, забезпечує захист від злому та неавторизованого доступу;

  • Унікальний ланцюг, який не потребує особливого обслуговування. Його навіть не потрібно змащувати мастилом, а тому ні на Вашій машині, ні на гаражних воротах не буде мастильних плям. Ланцюг зафіксований в одному положенні, тому втрати додаткової потужності через тертя і провисання не буде.

  • Сучасний дизайн. За бажанням, корпус блоку управління duo vision можна замовити з оригінальним дизайном благородної кореневої деревини або граніту.

Особливості монтажу

Система duo vision має універсальні можливості установки. Монтаж в передній частині гаражу дозволяє скоротити шляхи прокладки кабелю для релейного бар'єру або запобіжних контактних рейок безпеки. Також можливе підведення електроживлення з обох сторін направляючих - це дозволяє заощадити час і уникнути непотрібної прокладки кабелю при установці.