Nice SHEL

Автоматика для секционных гаражных ворот Nice SHEL
  • SHEL75 KCE електропривід, вбудований приймач
  • Пульт
  • Рейка з ланцюговою передачею

Технічні Характеристики Nice SHEL

Максимальна площа воріт9 м2
Максимальна висота воріт2400 мм
Зусилля750 Н
Інтенсивність96 циклів
Напруга230/24
Напруга290 Вт
Швидкість0,16 м/с

Досить популярною на сьогоднішній день є автоматика від італійського виробника Nice. Компанія Nice пропонує Вам якісні стельові приводи для секційних та підйомно-поворотних гаражних воріт із серії Nice Shel.

Приводи в цій серії випускаються в двох комплектах із різними технічними характеристиками:

  • Автоматика Nice Shel 60 – встановлюється на секційні ворота площею до 8 м², а площа підйомно-поворотних воріт може досягати 10.08 м². Тягове зусилля становить 600 Н.

  • Привід Nice Shel 75 – використовується для автоматизації секційних воріт, площа яких не перевищує 9.6 м². Підйомно-поворотні ворота не повинні бути більше 11.2 м². Тягове зусилля автоматики для гаражних воріт Nice Shel 75 - 750 Н. А обертаючий момент - 7,5.

Основні особливості автоматики із серії Shel

  1. Монтаж електроприводів Nice Shel 60 та Nice Shel 75 є досить легким та швидким, адже кріплення здійснюється за допомогою спеціальних засувок. Для Вашої ж зручності, саме програмування приводу, здійснюється лише за допомогою однієї кнопки.

  2. Двигун у електроприводах із серії Nice Shel - 24В постійного струму із системою електронних кінцевих вимикачів.

  3. Зручне управління. Керування воротами стає ще більш безпечним, адже електроприводи Nice Shel 60 та Nice Shel 75 оснащені унікальною системою діагностики можливих неполадок, а також мають функцію виявлення перешкод. Сам по собі блок управління приводів дозволяє запрограмувати близько до 160 передавачів. Якщо з якихось причин вимкнеться електроживлення, - автоматично спрацює механізм розблокування для відкриття воріт. З приємних переваг, варто відзначити, - наявність хорошого підсвічування, яке вмикається під час роботи воріт.

  4. Програмування. У приводах Nice Shel передбачене автоматичне розпізнавання підключених пристроїв, а також є можливість налаштувати потрібний Вам час, паузи та швидкості руху воріт. Програмування нових пультів можливе як із блоку управління, так і з одного пульта, на інший. В останньому випадку передача сигналу має відбуватися у безпосередній близькості з блоком управління.

  5. Обмеження. Обидва електроприводи Nice Shel 60 та Nice Shel 75, в базовій комплектації, мають обмеження на висоту воріт: 2.4 метри для секційних воріт; 2.8 метри для підйомно-поворотних воріт. Для воріт, висота яких перевищує зазначені параметри, не більше ніж на 1 метр, можна купити подовжувач ланцюгової рейки. Він кріпиться до основної направляючої тим самим роблячи її довшою. Клас захисту оболонки автоматики для воріт Nice Shel відповідає стандарту IP40 – тільки для сухих приміщень.

Отже, особливістю автоматики із серії Nice Shel є: висока якість, легкість, безпека в управлінні, простий монтаж і, звичайно ж, доступна ціна.

Автоматика Nice Shel для гаражних воріт