Ролети для вікон

Оконные роллеты

На сьогоднішній день досить часто виникає питання щодо того, як можна захистити свій офіс або будинок від негоди та протягів, одночасно зробивши приміщення ще більш стильним і красивим. Ми можемо із впевненістю Вам порадити саме ролетні системи.

Захисні ролети на вікна або рольставні встановлюються задля надійного захисту приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і, звичайно ж, від злому на віконні та дверні прорізи.

Принцип роботи ролетних систем досить простий - ролети при підйомі полотна згортаються в рулон. Такий рулон або поміщається в спеціальний короб, або залишається зовні.

Ролетні системи можуть бути різних видів, їх ми можемо розділити на зовнішні та внутрішні. Звичайно ж, великим попитом користується саме зовнішній вид ролетів, які виконують захисну функцію. Встановлюються захисні ролети (рольставні) на вікна, двері та балкони. Вони вироблені із міцного матеріалу, а тому є надійними і практичними. Найчастіше такі захисні ролетні системи виготовляють із алюмінію та сталі, а тому вони міцні, досить важкі і можуть бути вельми великими. Використовується зовнішній вид ролетів для охорони вітрин, ресторанів, кафе, різноманітних салонів, найвищих і найширших вікон.

За способом підйому полотна можна зустріти автоматичні і звичайні ролети (з ручним керуванням). Шнурові захисні ролети на вікна є актуальними у тому випадку, коли ролети мають вагу від 15 до 20 кг. Для ролетів вагою до 35 кг. потрібен саме воротковий механізм. Інерційно-пружинний механізм чудово підійде для ролет з вагою до 60 кг. Найважчі ж ролети (до 80 кг.) відкриваються і закриваються за допомогою спеціального кордового приводу.

Потрібно відмітити і той факт, що рольставні мають гарний та стильний дизайн, який тільки підкреслить красу Вашого будинку чи офісу.

Особливості монтажу

Будівлі в нашій країні спочатку проектуються з урахуванням можливої установки захисних ролет. Завдяки такому підходу можна здійснювати і прихований монтаж.

Найпоширенішим є "накладний монтаж", який не вимагає якоїсь особливої підготовки отвору, а також "накладний монтаж зовні". Накладний монтаж сприяє збереженню тепла в приміщенні, а також захищає скло від зломів. Отвір залишається повністю вільним у відкритому стані.

Ціна ролет для вікон

Оконные роллеты

Будь-яка ролета буде виготовлена під індивідуальний розмір, з урахуванням усіх побажань та особливостей монтажу. Оголошення остаточної ціни віконної ролети можливе лише після зняття точних розмірів та з'ясування всіх особливостей:

 • Спосіб керування - "пружина-замок", автоматична ролета для вікон. Вона буде дорожчою;

 • Спосіб монтажу – накладний. Світловий отвір вікна залишається вільним, а це означає, що габаритні розміри виробу будуть більшими за вказані. Ціна ролет з вбудованим монтажем нижча, а світловий проріз менший;

 • У вартість не включено встановлення та доставку. Готовий виріб у розібраному вигляді ми можемо надіслати транспортною компанією до будь-якого міста України. Наявність монтажної бригади у вашому місті потрібно уточнювати заздалегідь. Ціна установки захисної ролети на вікно зазвичай складає близько 10-15% від вартості виробу. Популярним є і самостійний монтаж ролет для вікон, оскільки завдяки простоті конструкції, цей процес не потребує особливих знань та умінь.

Функції ролетних систем для вікон

 • Економія енергії. Рольставні для вікон допомагають у становлені комфортної температури всередині приміщення. За умови правильної експлуатації ролет, тепловтрати скоротяться до 20%.

 • Захист від сонячних променів. Навіть у спекотні дні влітку, рольставні здатні зберігати прохолоду всередині приміщення. Також ролети допоможуть захистити від вигоряння меблі, килимові покриття і т.д.

 • Захист від негоди. Ролети захистять від таких атмосферних явищ, як: сніг, град, дощ. Якісні ролети здатні захистити й від поривів вітру.

 • Захист від шумів та звуків. Алюмінієві профілі із пінним наповненням допоможуть значно знизити рівень сторонніх шумів та звуків.

 • Захист від злому. Всі основні комплектуючі, виготовлені з алюмінію підвищеної міцності. Це означає, що ролети здатні надійно охороняти будівлю, навіть у разі вашої відсутності.

 • Гарний зовнішній вигяд. Ролети мають стильний і красивий дизайн, який органічно впишеться в будь-який інтер'єр чи екстер'єр.

 • Захист від сторонніх поглядів. Ролети для вікон - надійна охорона вашого приватного життя.

Конструктивні елементи захисних ролетів на вікна

Роллетное оконное полотно
 • Ролетне полотно. Складається з пінозаповнених або екструдованих профілів підвищеної жорсткості.

 • Екструдовані-напрямні шини. Такі шини забезпечують рух полотна. Використовуються посилені, стандартні або спеціалізовані шини.

 • Бічні кришки та захисні короби. Підбираються в залежності від жорсткості конструкції, з огляду на зовнішній екстер'єр будівлі.

 • Елементи управління рольставнями для вікон. Вони можуть бути ручними чи автоматичними. Підбір елементів управління залежить від вибору зручності самого керування, а також від ваги воріт.

Дизайни віконних ролет

Для полотна та короба віконних ролетів можна обрати якийсь один колір або комбінацію двох різних. Ось приклади кольорових рішень.