Основне призначення дверних ролет - захист приміщення від сторонных поглядів, негативних кліматичних впливів (дощ, сніг, сонячні промені, вітер тощо) і, звичайно ж, від зломів.
Якщо установка на дверний проріз ролети планується всередині приміщення, то найчастіше використовується пінозаповнений або решітчастий профіль.
Для зовнішніх дверей найкраще підійдуть ролети з екструдованого профілю, оскільки вони здатні не просто приховати об'єкт від сторонніх поглядів, а й захистити від навмисного проникнення зловмисників.
Забезпечують додатковий захист приміщення.
Часто такы ролети встановлюються на дачних чи інших ділянках, які залишаються без нагляду тривалий час.
Якісні дверні ролети допоможуть зберегти тепло всередині приміщення, а також забезпечать хорошу шумо- та звукоізоляцію.
Існує два типи балконних ролетів – це внутрішні та зовнішні. Усередині приміщення встановлюють ролети, які виконують декоративну функцію, а також захищають від пилу, забруднень.
Зовні отвору встановлюють ролети, які за якістю набагато міцніші та здатні захистити балкон від зломів.
Балконні ролети - це не тільки відмінний протипожежний та антивандальний захист, але й можливість зберегти тепло всередині приміщення.
Такий тип ролет використовується, в основному, як елемент декору приміщення.
За ними можна сховати всі не естетичні речі: труби, підводи до води, до бойлера).
Усередині полотна знаходиться піна з антибактеріальним просоченням. Це важлива особливість, тому що в умовах високої вологості, може з'явитися грибок або пліснява, а піна з таким просоченням запобігає їх появі.
Пінозаповнений профіль. За статистикою, 90% придбання дверних ролет припадає саме на рольставні з пінозаповненого профілю. Такі ролети за вагою легкі, а у використанні та управлінні дуже прості. Важлива перевага ролет з такого профілю – їх можна придбати за доступною ціною.
Ролети з пінозаповненого профілю виготовляються із фольгованого алюмінію. Вони мають невелику товщину стінки, що заповнена поліуретаном. За рахунок внутрішнього заповнення, мають підвищені теплоізоляційні властивості. Жорсткість полотна залежить від розміру профілю, який буде використано.
Екструдований профіль. Такі ролети виготовляються методом екструзії алюмінію. Вони значно важчі і міцніші за пінозаповнені. Вартість ролети з екструдованого профілю дорожча, але і якість вища. Такі ролети захистять приміщення від несанкціонованого проникнення, тому використовуються на об'єктах з підвищеним ризиком до зламів.
Ґратчастий профіль. Виготовляються такі ролети як решітки. Найчастіше їх встановлюють власники дорогих магазинів, бутиків, вітрин або торгових центрів для забезпечення максимального захисту приміщення. Установка гратчастих ролетів проводиться там, де товари мають бути добре захищеними. Решітчата конструкція не тільки дає можливість забезпечити додатковий зоровий контроль службами охорони за об'єктом, а й привертає увагу своєю незвичайною формою. У разі несанкціонованого підйому полотна ролета заблокується автоматично.
Щоб визначитися, необхідно враховувати: ширину, вітрове навантаження, функціональність дверної ролети, а також її вартість.
Якщо потрібен бюджетний варіант, можна обрати ролети з пінозаповненого профілю. Міцний екструдований профіль здатний захистити об'єкт від зламів. Профіль із решітки встановлюється на вітринах, магазинах та всередині дорогих торгових центрів. Так само, як і екструдований профіль, має хороший рівень антивандального захисту.
Ми пропонуємо вам придбати ролети на двері з установкою: у Києві, Дніпрі, Харкові та багатьох інших містах України.