Nice Toona

Автоматика для распашных ворот Nice Toona

Технічні Характеристики Nice Toona

Максимальна ширина стулки3 м
Максимальна вага стулки800 кг
Інтенсивність54 цикли / годину
Швидкість відкриття38 с
Потужність340 В
Живлення230 В

Переваги приводів із серії Toona

Nice Toona – це серія сучасних приводів для розпашних воріт, ширина стулки яких складає до 3,5 і 7 м. Для побутового використання представлені моделі 230 В і для інтенсивної роботи - 24 В. Приводи із серії Toona характеризуються безшумною роботою та мають революційну технологію підключення BLUEBUS. Це один з найкращих приводів, який чудово впорається з практично будь-якими навантаженнями і може бути встановлений на великих промислових об'єктах.

 • Якість та довговічність. Ці моделі мають корпус, що складається з двох міцних алюмінієвих частин, покритих поліестеровою фарбою. Також у приводах Toona підвищена стійкість до атмосферного впливу, адже внутрішні рухомі елементи повністю вироблені зі сталі, легких сплавів і технополімера.

 • Надійність та безшумність. У цих моделях запатентовані розташування внутрішніх частин і бронзова ходова втулка.

 • Повна взаємозамінність з приводами серії MOBY: ті ж габарити і кронштейни кріплення.

Nice Toona - це моделі нового покоління, які добре захищені від атмосферного впливу. Приводи із цієї серії будуть вдалим вибором як для побутового використання, так і для інтенсивної роботи.

Моделі із серії Toona

В цій серії представлені моделі 230 В, які самостійно блокуються:

 1. Toona 4016P – це спеціальна версія із потужністю 3200 Н для інтенсивної роботи. Така модель є досить вдалим вибором для розпашних воріт, в яких стулки мають ширину 3 м і масу до 800 кг, з кінцевим вимикачем відкритого та закритого положення. Блок керування приводу - A60/A, який передбачає підключення електрозамок. Присутній режим хвіртки, плавний старт і плавна зупинка. Такий блок керування автоматично перевіряє роботу всіх підключених фотоелементів.

 2. Toona 5016P – для розпашних воріт зі стулками шириною 5 м і масою до 1000 кг. Ця модель має потужність 3200 Н. Блок керування також A60/A.

 3. Toona 7024 – стулки розпашних воріт 7 м в ширину і масою до 1800 кг. Для блоку керування MC824H характерний автоматичний пошук і запам'ятовування крайніх положень відкриття і закриття, присутня індикація за допомогою світлодіода про поточні налаштування. У цьому блоці є й резервне живлення від акумуляторної батареї PS324, яке встановлюється всередину приводу.

Монтаж

toona_shema1.jpg

 1. Привід Nice Toona;

 2. Пульт дистанційного управління;

 3. Фотоелементина стійці;

 4. Фотоелементи;

 5. Сигнальна лампа;

 6. Блок управління;

 7. Перемикач (цифровий або з ключем);

 8. Сонячна батарея;

 9. Акумуляторна батарея;

 10. Багатофункціональний дисплей.