Came ATI 3000, 5000, 5024

Сame ATI 3000 5000 5024  автоматика для распашных ворот

Технічні Характеристики Came ATI 3000, 5000, 5024

Максимальна інтенсивність50%
Максимальна ширина стулки3 м
Максимальна вага стулки800 кг
Потужність150 Вт
ВідкриванняВсередину та назовні
Клас захистуIP54
Струм1,1 А

Приводи серії ATI мають велику кількість особливостей, на які потрібно звернути увагу. Наприклад, ходовий гвинт захищений спеціальним кожухом, а приводи цієї версії (24 В) мають спрощену систему підключень за допомогою одного кабелю. Такі приводи забезпечують безперебійну роботу, навіть при короткочасному відключенні електроживлення.

Привід для воріт Camе ATI гарантує безпеку, адже у разі виявлення перешкоди, вмикається струмова система захисту, яка зупиняє рух стулки або змінює його напрям на протилежний.

Переваги використання автоматики для розпашних воріт Came ATI:

  • Для монтажника: спрощене підключення за допомогою одного кабелю (версія 24 В), а технологія EN Tested значно спрощує процес сертифікації системи і підтверджує її відповідність високим вимогам європейських норм безпеки.

  • Для користувача: можливість управляти рухом воріт в умовах повної безпеки, завдяки сучасним електронним пристроям. Аварійна ж система електроживлення з акумуляторами гарантує безперебійну роботу, навіть у разі короткочасного відключення електроенергії (опція).

  • Міцний корпус приводу цієї моделі, який повністю виготовлений із алюмінію, гарантує високу міцність і захист від атмосферного впливу. Що ж стосується саме алюмінієвого корпусу, то він надійно захищає ходовий гвинт від пошкоджень, а система розблокування приводу захищена спеціальними дверцятами, що відкриваються вручну за допомогою ключа.

  • Отже, автоматика Came ATI – це ідеальне рішення для розпашних воріт великих і середніх розмірів, а тому, можна говорити про те, що ATI буде досить доречним для автоматизації розпашних воріт, особливо в комерційному, а також в промисловому секторі.

Тепер давайте розглянемо кожну модель більш детально.

Came ATI 3000

Автоматика Came ATI 3000 - це універсальний привід, який може використовуватися як на побутових воротах, так і на промислових із середньою інтенсивністю руху. Він ідеально підходить для гаражних, дачних кооперативів, житлових центрів, тощо.

Максимальна ширина стулки 3000 мм, а вага - 800 кг, інтенсивність - 50 %, потужність - 150 Вт; час відкриття - 19 с.

Привід Came ATI 3000 має більшу інтенсивність ніж Came Krono, проте меншу ніж Came ATI 3024. Останній можна використовувати на об'єктах з високою інтенсивністю руху, але його ціна буде вища майже на 200 євро.

Можна сказати, що автоматика для воріт Came ATI 3000 це "золота середина": коли використання звичайної, побутової, автоматики вже не є можливим, а в придбанні приводів промислового рівня ще немає необхідності.

З особистого досвіду. Рекомендуємо встановлення даного приводу на об'єкти із середньою інтенсивністю руху: дачні кооперативи, двори багатоквартирних будинків, тощо. Житловим центрам, під час вибору автоматики, слід враховувати, що приводу Came ATI 3000 необхідні певні перерви між циклами відкриття-закриття.

Came ATI 3024

Увага! Автоматика Came ATI 3024 не виробляється з 2017 року!

Один із найкращих приводів для автоматизації воріт з високим потоком транспорту. Саме 24-вольтовий варіант приводу Came ATI 3024 рекомендований для встановлення на промислові об'єкти, великі житлові центри, тощо.

Важливою є і можливість доукомплектації автоматики Came ATI 3024 блоком резервного живлення. Без наявності останнього, за відсутності електрики, стулки залишаються заблокованими. Для відкриття воріт необхідно розблокувати автоматику спеціальними ключами. Такі ключі обов'язково поставляються в комплекті з приводами Came ATI 3024 і, зазвичай, знаходяться на постах охорони або на збереження відповідального мешканця будинку.

Важливо! В технічних характеристиках написана максимально допустима вага стулки в 800 кг, але така вага можлива тільки для стулки шириною до 2000 мм. При ширині стулки 3000 мм її вага не повинна перевищувати 400 кг.

З особистого досвіду. Немає необхідності наближатися до максимально допустимих значень. Для довгої та надійної експлуатації рекомендується купити привід Came ATI 3024 для воріт з показниками на 100 – 150 кг, - нижче максимальних та шириною не більше 2500 – 2700 мм.

Came ATI 5000

Привід Came ATI призначений для встановлення на промислові ворота із середньою інтенсивністю руху. Частим є застосування автоматики Came ATI 5000 та для побутових воріт великого розміру. За рахунок великих габаритних розмірів, автоматика добре компенсує вітрові навантаження.

Максимальна ширина стулки для цієї автоматики - 5000 мм, а вага - 1000 кг. Інтенсивність -50 %; потужність - 150 Вт; час відкриття 32 с.

Важливо! Максимально допустима вага стулки у технічних характеристиках приводу Came ATI 5000 вказана - 1000 кг. Такий показник є допустимим, якщо ширина стулки не перевищує 2 метри. З кожним метром ширини максимально допустима вага стулки знижується на 200 кг. Приклади:

  • 3 метри = 800 кг;

  • 4 метри = 600 кг;

  • 5 метрів = 400 кг.

З особистого досвіду. За винятком побутових воріт, які відкриваються не частіше ніж 10 разів на день, рекомендуємо встановлювати привід Came ATI 5000 на ворота, де вага і ширина є нижчою від того, що зазначено у технічних характеристиках на 100 - 150 кг.

Сame АТI 5024

Привід А5024 призначений для автоматизації воріт з найскладнішими експлуатаційними умовами, з практично необмеженою кількістю циклів відкривання-закривання. Він може встановлюватись для відкриття як усередину, так і назовні.

Така автоматика може встановлюватися на ворота, де максимальна ширина стулки складає 5000 мм, а вага - 1000 кг. Інтенсивність використання- інтенсивне, а потужність120 Вт.

Ходовий гвинт сконструйований для довгої та надійної роботи та покритий спеціальним покриттям. Блок керування дозволяє налаштовувати струмову систему виявлення перешкод. З її допомогою, привід не завдасть шкоди, навіть у разі контакту стулки з перешкодою.

Крім струмового захисту, безпека покращується й за допомогою встановлення фотоелементів DIR та сигнальної лампи KLED. Дистанційне керування здійснюється за допомогою радіопультів д.у. серій TOP, TAM, ATOMO. Блок управління воротами ZL180 приводу A5024 можна налаштувати для відкриття однієї стулки в режимі пішохідного проходу.

Комплектация автоматики для распашных ворот Came 3000 5000 5024