Genius G-Bat 300 та G-Bat 400

Технічні Характеристики Genius G-Bat 300 та G-Bat 400

Інтенсивність використання30 %
Електроживлення230 В
Потужність230 Вт - 280 Вт
Конденсатор8 мкФ
Штовхальне зусилля3500 Н
Максимальний хід штока300 ммм
Швидкість руху штока1,6 см/с
Максимальна ширина стулки3 м - 4 м
Діапазон робочих температур від -20°С до +55°C; -40 .. +55 OC
Маса приводу6,5 кг - 7 кг
Клас захистуІР 54, IP 44
Струм1,2 А

Genius G-Bat - це автоматика для воріт від італійського виробника Faac. Приводи розраховані для стулок до 3-х метрів. Дуже хороша та якісна збірка, повністю металевий редуктор та сучасний зовнішній вигляд. Фотоелементи, приймач та пульти дистанційного керування в комплекті мають стильний дизайн та гарну якість.

Особливості автоматики Genius G-Bat 300 и G-Bat 400

  • На першому місці – інновації! Найновіші технології розробки та виготовлення. Максимальна продуктивність та ефективність

  • Надійність - це завжди гарантії. В автоматиці для воріт Genius G-Bat використовується черв'ячний тип передачі. Якісне внутрішнє наповнення складається з бронзового механізму і сталевого черв'ячного валу, гарантуючи високу міцність, що дозволяє витримувати велику кількість операцій (циклів). Ступінь захисту IP54.

  • Сила - у простоті! Приводи для воріт Genius G-Bat можна встановити не тільки для внутрішнього відкривання, але для зовнішнього. Осьове зусилля розвиває велику потужність і дозволяє витримувати навіть сильні вітрові навантаження. Зручне розблокування у разі вимкнення електроенергії. Автоматика Genius G-Bat проста у встановленні та налаштуванні, тому привід можна встановлювати без спеціалізованої монтажної бригади.

  • Акцент на дизайн. Динамічні та витончені лінії приводів відповідають трендам сучасного дизайну. Також є можливість додатково закрити шток спеціальною кришкою.

Genius - це бюджетний варіант якісної автоматики

Для воріт, зі стулками до 4-х метрів завширшки, є комплект Genius G-Bat 400, вартість якого трохи вища. До речі, вартість автоматики Genius досить низька та вигідна, в порівнянні з аналогами! Гарантія на автоматику Genius складає 2 роки.

Genius G-Bat 400 відрізняється від Genius G-Bat 300 лише кількома параметрами: вищою потужністю автоматики: 280 Вт; шириною стулки - 4 м; на 0,5 кг важчий, має більший діапазон робочих температур -40 .. +55. Лише клас захисту в Genius G-Bat 300 - IP 54. Решта характеристик збігається.