Came Krono

Came Krono 310; 510

Технічні Характеристики Came Krono

Максимальна ширина стулки3000 мм
Максимальна вага стулки800 кг
Інтенсивність30%
Потужність130 Вт
Час відкриття22 с

Автоматика Came Krono – це ідеальне рішення, особливо для кованих залізних воріт. Цей привід випускається для розпашних воріт в кількох версіях, де ширина стулок сягає від 3 до 5 м.

На сьогоднішній день італійський електропривід Came Krono має велику популярність на ринку України. Зокрема, особливою увагою користуються такі моделі: Came Krono 300 - комплект без кінцевих вимикачів; Came Krono 310 - комплект з магнітними кінцевими вимикачами, ворота зупиняються самі в заданих програмно кінцевих положеннях; Came Krono 500; Came Krono510.

Для Came Krono 300 і Came Krono 310 максимальна ширина однієї стулки становить біля 3 метрів, а для Came Krono 500, Came Krono 510 – 5 метрів. Всі вище перелічені моделі цієї серії працюють при температурі від -20°С до +55°С. Час відкривання воріт теж однаковий – 22 сек.

Відрізняються Came Krono 300 і Came Krono 310 від Came Krono 500, Came Krono 510 тим, що KR500/510 витримує максимальну вагу стулки – 1000 кг. , а KR300/310 – 800 кг.

Приводи із серії Krono гармонічно поєднують в собі елегантний та стильний дизайн, а також неймовірну міцність та довгий термін експлуатації.

Came Krono 300 на воротах

Основні переваги автоматики серії Сame Krono

  • Міцність та надійність. Так як всі деталі електроприводу Came Krono для розпашних воріт вироблені із алюмінію, автоматика має високу міцність. Електромеханічний привід не вимагає періодичного змазування мастилом і завжди готовий до роботи, навіть у складних кліматичних умовах.

  • Зручність в управлінні. Завдяки електроприводу Came Krono у Вас є можливість управляти розпашними воротами, не виходячи із автомобіля. Вам необхідно лише взяти в руки дистанційний пульт, натиснути кнопку - і ворота розпочнуть свою роботу.

  • Безпека в управлінні. Привід Krono під час закривання автоматично блокується, гарантуючи, таким чином, надійну фіксацію. У разі ж аварійного відключення електроживлення, Вам не варто хвилюватися, адже виробник Came передбачив таку ситуацію. Автоматика обладнана ручними режимом, тому ви зможете розблокувати електропривід за допомогою спеціального важеля. Також в електропривід Came Krono вбудована функція зупинки воріт, яка дозволить користувачу контролювати всі етапи руху стулок, а функція часткового відкривання дозволяє відчинити розпашні ворота тільки для пропуску пішохода.

  • Зручне програмування. Автоматика Came Krono оснащена спеціальним дисплеєм, який призначений для відображення та програмування різноманітних функцій і самодіагностики підключених до блоку управління пристроїв безпеки.

  • Гарний та стильний дизайн. Завдяки своїй циліндричній формі та спеціальній обробці модель Came Krono чудово виглядає в будь-якому архітектурному контексті.

Отже, ця автоматична система відрізняється високою якістю, надійністю, легкістю, безпекою в управлінні, а також стильним дизайном. Моделі ж із серії Came Krono (KR300, KR310, KR500, KR510) володіють дуже великим запасом міцності і можуть бути встановленими на великі і важкі ворота.

Звертайтеся до нас і ми допоможемо обрати актуальну модель автоматики саме для вас.