Шлагбауми Nice

 Шлагбаум nice x-bar

Автоматичні шлагбауми, які виробляє італійська компанія Nice, призначені для використання практично на будь-якому промисловому чи приватному об'єкті. Найбільш популярними серіями від цього виробника є шлагбауми Nice X-Bar та Nice WIL, та є ще Nice Signo,

Nice X-Bar - оптимальний вибір для приватних паркувань, стоянок та для інших об'єктів із середньою та підвищеною інтенсивністю руху. Шлагбаум Nice X-Bar можна встановлювати на об'єктах з інтенсивністю використання в 80%. Це відповідає приблизно 100 циклам на годину. Крім того, зовнішній вигляд шлагбаумів Nice даної серії дозволяє органічно вписувати їх в практично будь-який екстер'єр, а вбудована сигнальна лампа виступає як додатковий елемент безпеки.

Nice WIL – підходить навіть для промислових об'єктів з дуже високою інтенсивністю. Інтенсивність використання шлагбаумів Nice WIL – максимальна із всіх можливих - це 100%. Шлагбауми Nice цієї серії відрізняються простою, надійною конструкцією. Корпус фарбується в яскравий жовтогарячий колір, що забезпечує його хорошу видимість з далекої відстані.

Nice Signo - призначені для автоматизації проїздів з високою інтенсивністю руху. Час відкривання отвору складає всього 1,8 секунди (Signo 3). Швидка і надійна робота шлагбаума забезпечується завдяки двигуна з живленням 24В і потужністю до 500Вт. Практична функція синхронізації двох шлагбаумів дозволяє автоматизувати проїзди, ширина яких може бути до 16м.

До серії Signo відносять наступні моделі:

Signo 4 - для отворів шириною до 4м, час відкривання 3 секунди.

Signo 6 - для отворів шириною до 8,5м, час відкривання 6 секунд.

Signo 3 - для отворів шириною до 3м, час відкривання 1,8 секунди.

Базова комплектація шлагбаумів Nice:

  • Корпус із вбудованим блоком управління;

  • Стріла шлагбауму;

  • Світловідбиваючі наклейки;

  • Амортизуючі накладки.

    Nice WIL комплект шлагбаума