Шлагбауми Came

Шлагбум Gard PT PX

Автоматичні шлагбауми Came набули широкої популярності та чудово зарекомендували себе на багатьох великих промислових та комерційних об'єктах України.

Якість італійських шлагбаумів Came вже давно не викликає сумнівів навіть у визнаних спеціалістів у галузі автоматизації. Більшість шлагбаумів з лінійки даного виробника, включаючи найпопулярнішу Came Gard, можна використовувати на об'єктах з дуже високим, постійним потоком транспорту.

Шлагбаум Came gard

Слід відмітити і універсальність шлагбаумів Came. Вони стануть невід'ємною частиною практично будь-якої сучасної системи контролю доступу.

Різні інтерфейси дозволяють успішно підключати до шлагбаумів Came не тільки такі популярні модулі, як фотоелементи та сигнальні лампи, а й сучасні системи: GSM-модулі, радіо кодові клавіатури, зчитувачі магнітних карток та багато інших елементів.

Основні переваги шлагбаумів Came

Серед основних переваг автоматичних шлагбаумів компанії Came можна виділити:

 • Захисне покриття стріли. Стріла має спеціальне покриття, що захищає її від механічних пошкоджень та інших ризиків, що пов'язані із рухом.

 • Світлодіодна сигнальна лампа. Осбливого обслуговування така лампа не вимагає і гарантує чудову видимість світлового сигналу.

 • Блок управління - розташований таким чином, щоб максимально спростити проведення будь-яких робіт з технічного обслуговування шлагбауму. Також він захищений дуже міцним корпусом із сплаву алюмінію.

 • Надійність та міцність – важлива перевага даної моделі. У лінійці виробів передбачена версія з тумбою з нержавіючої сталі AISI 304.

 • Повна сумісність безпеки та дизайну. Фотоелементи безпеки не порушують естетичної привабливості, адже можуть встановлюватися безпосередньо на тумбу шлагбауму.

 • Система захисту стріли від удару автомобіля. Після контакту з автомобілем стріла від'єднується, повертається на 90° і її кінець упирається в землю.

 • Простота та економія. Шлагбауми Came оснащені інноваційною технологією «Sleep Mode», а це дає можливість оптимізувати споживання електроенергії в режимі очікування. Крім того, вони сумісні із новою сонячною панеллю Zero-E, що робить можливою їх експлуатацію навіть там, де не передбачене мережеве електропостачання.

 • Низьковольтна електроніка (24 В) - ще одна важлива особливість шлагбаумів Сame, яка забезпечує безперебійну роботу, урегулювання швидкості руху, виявлення перешкод та його інтенсивне використання.

Came Gard PT PX

Моделі шлагбаумів Came Gard

Ми можемо виділити декілька цікавих моделей шлагбаумів цього виробника, таких як Gard 4, Gard 8, Gard12.

 • Автоматичний дорожній шлагбаум Came Gard 4 – це справжній тандем дизайну і безпеки. Модель Gard 4 призначена проїздів шириною до 3,75 м. Такий автоматичний дорожній шлагбаум має м'які протиударні профілі і овальні стріли. Автоматичні шлагбауми Came серії Gard 4 можна підключити до різних систем контролю доступу Came, які надаватимуть дозвіл на в'їзд або виїзд із контрольованої території тільки авторизованому персоналу.

 • Для громадських місць і промислових підприємств чудово підійде автоматичний шлагбаум Came Gard 8. Шлагбауми цієї моделі спеціально призначені для проїздів шириною до 7,6 м. Моделі із м'якими протиударними профілями і закругленими краями ідеально підходять саме для встановлення на широких проїздах. Серія Gard 8 представлена кількома моделями. Всі моделі мають вбудований блок управління зі спеціальною функцією, яка постійно контролює рух стріли з можливістю виявлення перешкод.

 • Шлагбаум Came Gard 12 – ідеальне рішення для дуже широких проїздів. Цей автоматичний шлагбаум дозволяє контролювати проїзд шириною до 12 м., піднімаючи і опускаючи стрілу всього за 10 секунд, а тому він знаходить широке застосування саме в промисловому секторі. Особливістю даної моделі є те, що на одній осі встановлені два приводи, внаслідок чого, балансування стріли за допомогою противаг забезпечує надійний і безпечний рух стріли навіть при інтенсивному використанні. А складена стріла круглого перетину в комплекті із з'єднувачем і фіксованою опорою у шлагбаума Came Gard 12 надзвичайно зручна для транспортування і гарантує мінімальний опір вітру.

Тобто, враховуючи всі вище вказані переваги та особливості, можна зробити висновок, що шлагбауми Came ідеально підходять для будь-якої сфери застосування.

Ціноутворення на шлагбауми від Came

Мабуть, саме ціна автоматичних шлагбаумів Came відлякує багатьох споживачів. Звісно, вона цілком виправдана і зможе окупитися для вас тривалим терміном експлуатації.

При більш низькому потоку транспорту можна знайти більш дешевшу альтернативу. Але під час високої інтенсивності руху часто не буває іншого, більш правильного рішення, аніж купити шлагбаум Came.

Нижче Ви можете ознайомитися з базовою комплектацією та актуальною ціною шлагбаумів Came, а також обрати необхідну комплектацію.

Базова комплектація шлагбаумів Came

Комплектация шлагбаума Came Gard
 • Корпус із вбудованим блоком управління;

 • Алюмінієва стріла шлагбауму;

 • Світловідбиваючі наклейки;

 • Балансувальна пружина;

 • Гумові протиударні накладки для стріли.