Nice RD 400

Автоматика для откатных ворот Nice road 400
  • RD 400 електропривід з вбудованим блоком керування та приймачем
  • Пульт

Технічні Характеристики Nice RD 400

Максимальна вага воріт250 кг
Максимальна ширина проїзду5 м
Живлення двигуна24 В
Інтенсивність20 %
Максимальна ширина воріт6 м
Струм1,1 А
Зусилля400 Н
Діапазон робочих температур-20 ... +50 °C min./max.
Розміри330x195x277
Вага8 кг
Циклів на годину10
Ступінь захисту44 IP
Швидкість0,25 м/с

Компанія Nice - лідер у сфері автоматизації гаражних, промислових секційних воріт, а також ролет і маркізів. Інноваційна концепція, широкий спектр застосування, передові технології і революційний дизайн - це ті якості, якими відрізняються продукти компанії Nice.

В асортименті цієї компанії наявний привід для автоматизації невеликих воріт вагою до 400 кг - Nice Road. Автоматика для відкатних воріт Nice Road 400 - доставляється в комплекті, в якому містяться всі необхідні для безпеки та комфорту елементи.

Привід для відкатних воріт Nice Road 400 – це дуже проста, але перевірена і надійна автоматика, яка просто і швидко монтується, відрізняється своєю продуктивністю, а також має гарний сучасний дизайн.

Це бюджетний привід для воріт від італійського виробника ™ Nice. Ціна автоматики на відкатні ворота Nice RD400 напрочуд низька, особливо враховуючи країну-виробника. Однак така перевага викликана низькими технічними характеристиками електроприводу.

З особистого досвіду. Ми рекомендуємо встановлення приводу Nice RD400 тільки на дуже легкі ворота, не дивлячись на допустимі 400 кг за технічним паспортом, оптимальним значенням будуть ворота вагою до 150-180 кг.

Габаритні розміри автоматики Nice road 400

Габаритные размеры автоматики Nice road 400

Переваги приводу Nice Road400

  • Амперометрична система виявлення перешкод - використовується для виявлення можливих перешкод, які можуть виникнути під час нормального руху воріт. За допомогою цієї функції, у разі наявності перешкоди, привід зупинить стулку і змінить напрямок на протилежний.

  • Режим самонавчання, під час якого привід автоматично запам'ятовує крайні положення, і зберігає в пам'яті ці значення при кожному маневрі.

  • Привід блокується самостійно. Це означає, що після зупинки приводу Ваші ворота замкнені механічно і їх не можна відкрити руками. Завдяки цій функції немає необхідності в додатковому механічному блокуванні воріт замком.

  • Плавний старт і плавна зупинка - це зменшення швидкості приводу для того, щоб уникнути сильного ривка при відкриванні та закриванні воріт. Це дозволяє воротам працювати плавно та безшумно.

  • Автоматична діагностика несправностей за допомогою сигнальної лампи.

  • Зручне програмування за допомогою трьох клавіш, зйомні клеми для здійснення підключень.

  • Вбудована плата радіоуправління 433,92МГц, сумісна з системами Nice Flo, FloR і Smilo: програмування до 160 передавачів. У комплект входить два передавачі FLO2R-S.