FAAC 741

Автоматика для откатных ворот Faac 741
  • Привід 741 з вбудованим блоком уплавління 740D та монтажною пластиною
  • Приймач RP1 868 SLH
  • Фотоелементи XP 20 D
  • Пульт 2-ох канальний XT2 868 SLH LR BLACK

Технічні Характеристики FAAC 741

Інтенсивність40%
Електроживлення230В
Потужність540 Вт
Струм2,2А
Діапазон робочих температур від -20°С до +55°С
Тип кінцевого вимикачаМагнітні
Швидкість руху воріт12 м/хв
Маса приводу11 кг
Клас захистуІР 44

Автоматика від італійського виробника призначена для відкриття стулок вагою до 900 кг. Модель оснащена функцією автоматичного замикання при відключенні електрики та додатковими магнітними кінцевими вимикачами, які забезпечують плавну роботу механізму.

Особливості автоматики FAAC 741

Механізм користується великою популярністю серед покупців, через низку беззаперечних переваг:

  • Автоматика оснащена електронним блоком керування, за допомогою якого можна програмувати різні режими роботи. Можна вводити програму за допомогою дисплея.

  • У разі відключення електроживлення, механізм замикання можна розблокувати вручну, за допомогою спеціального ключа.

  • Система оснащена датчиком положення, який визначає наявність перешкоди на шляху закриття та включає реверсивний хід або гальмування.

  • Комплект автоматики просто монтувати та легко налаштувати, використовуючи інструкцію з експлуатації;

  • Головна шестерня виконана із міцного металевого сплаву. Це дозволяє зубчастій парі витримувати великі навантаження та гарантує тривалий термін експлуатації.

Технічні особливості та комплектація FAAC 741

Автоматика застосовується для установки на відкатні ворота із шириною стулки до 15 м, допустима вага якої не перевищує 900 кг. Інтенсивність роботи 40%. Швидкість закриття становить 0,2 м/с. Механізм оснащений електродвигуном потужністю 540 Вт, який створює тягове зусилля в 650 Н. Живиться мотор від електромережі в 220 В. Потужність струму - 2,2 А.

Незважаючи на досить велику потужність, габарити автоматичної системи замикання становлять всього 295 х 221 х 2 Вага – 11 кг. Такі компактні розміри та акуратний зовнішній вигляд основного блоку дозволяють йому гармонійно вписатися у будь-який архітектурний стиль.

Керування виконується за допомогою вбудованої програмованої плати серії 740D. Основні налаштування дозволяють запрограмувати час автоматичного закриття, напрям руху воріт, час неповного відкриття, включення режиму гальмування. Довговічність робочих вузлів забезпечується високим ступенем захисту пристрою IP44. Крім цього, електродвигун оснащений додатковим захистом від перегріву, здатним витримувати температуру до 140°С. Діапазон робочих температур охоплює показники від -20 до +55°С.

Комплект автоматики для откатных ворот Faac 741

З особистого досвіду. Ми рекомендуємо автоматику FACC 741, як найкращий вибір, для побутових відкатних воріт вагою від 350 кг до приблизно 600 кг. На ворота з меншою вагою можна встановити привід FAAC 740. Єдиним недоліком цього приводу можна відмітити лише не дуже низьку ціну, але, як то кажуть: "За якість потрібно платити". В інших випадках, купити автоматику для воріт FAAC 741 буде правильним рішенням і привід дійсно зможе прослужити Вам довгі роки.