Came BX-74 та Came BX-78

Автоматика для откатных ворот came bx 74 78

Автоматика даної серії найкраще підходить для воріт відкатного типу малого та середнього розмірів, які найчастіше зустрічаються у побутових умовах. Італійський бренд Came – це оптимальний вибір для покупця, який шукає надійний привід за доступною ціною!

Основні особливості моделей ВХ-74 (78)

Перед тим, як виділити ключові особливості, важливо відзначити, що механізм дуже простий в плані монтажу. Для встановлення достатньо мати основні навички роботи зі зварювальним апаратом та мінімальне поняття в галузі електротехніки. Крім цього, варто відзначити низку переваг цієї автоматики:

  • Корпус пристрою та механізм зубчастої пари виконані із надміцної сталі, яка розрахована на тривалий термін експлуатації приводу.

  • Автоматичний блок має розміри 300 х 310 мм. Це дозволяє монтувати пристрій у місцях з обмеженим простором.

  • Усі вузли закриті захисними кожухами, тому зупинення роботи автоматики через можливе потрапляння сміття у процесі роботи, - виключено.

  • Привід обладнано автоматичною системою блокування воріт при відключенні електроживлення. За потреби, таке блокування можна вимкнути вручну.

  • Усі моделі серії ВХ відрізняються низьким рівнем шуму.

Важливо! На зміну BX-74 прийшов BX-400, а на зміну ВХ-78 прийшов ВХ-800.

Технічні характеристики Came BX 74 та Came BX 78

Кожна модифікація характеризується потужністю електродвигуна, від якої залежить показник максимальної допустимої ваги воріт. Модель Came BX-74 оснащена мотором потужністю 200 Вт і має зусилля в 300 Н. Такі показники підійдуть для встановлення приводу на ворота вагою до 400 кг.

Серія BX-78 має електромотор на 300 Вт, а показник зусилля складає цілих 800 Н. Допустима вага воріт для цього приводу 800 кг.

Для обох модифікацій показник інтенсивності використання однаковий – 30%. Ступінь захисту кожної модифікації – IP 54. Діапазон робочих температур від -20 до +55°С. Живлення двигуна відбувається від мережі 230 В.

Крім основного приводу, в комплект системи входить: блок керування, пульт дистанційного керування, одноканальний приймач і фотоелементи.

Особливістю електронного блоку є наявність широкого набору функцій, серед яких регулювання зусилля приводу, покрокове управління з можливістю зупинки, відкривання в режимі закривання. Також, за його допомогою, можна запрограмувати додаткову кількість пультів керування. Це дозволить зробити персональний ПДК для кожного члена сім'ї.