Завдяки особливій конструкції підйомно-поворотних воріт, вони відрізняються своєю довговічністю та надійністю.
Механізм урівноваження полотна, як і в більшості секційних воріт, виконаний з оцинкованих елементів.
Полотно воріт - це цільна конструкція, яка під час відкриття спочатку виходить трохи вперед, а потім повністю піднімається під стелю.
У закритому ж стані полотно воріт розташовується паралельно стелі та підлозі.
Ціна. Підйомно-поворотні ворота без утеплення коштують трохи дорожче аніж звичайні (пінозаповнені) ролетні ворота. Теплі підйомно-поворотні відчутно дорожчі, ніж ролетні, але все одно дешевші за секційні.
Надійність (захист від зловмисників). Відкрити можна все, але встановлення підйомних воріт для гаражу з відкритим доступом з вулиці буде доцільнішим варіантом, аніж установка пінозаповнених ролет. У порівнянні з секційними воротами, вони трішки гірші, але відмінності не такі суттєві.
Довговічність. Термін служби підйомно-поворотних воріт приблизно в 1,5 - 2 рази вищий, в порівнянні з ролетними і приблизно однаковий із терміном служби секційних воріт. Вирішальним фактором є правильне встановлення та експлуатація воріт.
Теплоізоляція. Навіть після утеплення підйомних воріт, теплоізоляційні характеристики конструкції будуть нижчими, аніж у секційних, та при цьому істотно вищими в порівнянні з ролетними.
Врізна хвіртка. Ціна врізної хвіртки у підйомно-поворотних воріт значно дешевша, ніж у секційних. Вбудувати хвіртку в ролетні ворота не можна.
Вимоги до отвору. Підйомно-поворотні ворота можуть бути вмонтовані в самий отвір або встановлені зсередини. Загалом, вимоги не такі жорсткі як при установці секційних воріт, але ви не можете встановити їх зовні накладним монтажем, як ролети.
Вільний простір. Ви повинні пам'ятати, що підйомно-поворотні ворота перед відкриттям трохи випирають із отвору. Тому не можна підганяти машину впритул до полотна і починати відкриття/закриття воріт.
Автоматика. Автоматизувати підйомно-поворотні ворота можна в будь-який час після встановлення тими самими приводами, що й секційні ворота. Ціна автоматики залежить від розміру воріт та від виробника.
Транспортування. Ми відправляємо підйомно-поворотні ворота в будь-яке велике місто транспортною компанією, але через цілісне полотно, подальше перевезення таких воріт більш проблематичне, аніж перевезення ролетних чи секційних воріт.
Отже, підйомно-поворотні ворота - це середній варіант між секційними та ролетними воротами.
Наша порада. Якщо ви можете собі дозволити бюджетні секційні ворота (Doorhan/Alutech Trend) - купуйте, вони того варті. Якщо ж вибір стоїть між ролетними та підйомно-поворотними воротами, то підйомно-поворотні ворота, все ж таки, буде кращим варіантом, але їх установка та перевезення трохи складніші, а ціна вища.
"Торкрафт" можна купити у двох різних варіантах виконання:
Torkraft Standart. Сендвіч-панель товщиною 40 мм із захистом від затискання пальців, оцинковані петлі та бічні кронштейни, торсіонні пружини розраховані на 30000 циклів відкриття/закриття. Обладнані захистом від обриву пружин. Всі ворота укомплектовані внутрішнім засувом та ручкою для гаража.
Torkraft Protect. Ворота серії Protect мають всі вищеперелічені переваги. Комплектуються подвійними підшипниковими роликами, а бічні кронштейни поставляються зі спеціальним кріпленням до підлоги. Верхні та бічні містки є термомістками між металевою частиною воріт та зовнішньою стіною. З підйомно-поворотними воротами Torkraft можна замовити такі додаткові опції: утеплення воріт, двері у полотні воріт, колір "під дерево", горизонтальне тиснення.
У підйомно-поворотних воротах можна розташувати щит горизонтально або вертикально.
Ви можете обрати один із запропонованих стандартних кольорів або із кількох кольорів "під дерево".