Шлагбауми Doorhan

Не продаємо
Шлагбаум Дорхан

Шлагбауми від виробника Doorhan (Дорхан) представлені трьома моделями серії Barrier. Залежно від обраної моделі 4000, 5000 чи 6000 змінюється і довжина стріли – 4, 5 чи 6 метрів відповідно.

Оскільки моделі 4000 та 6000 вийшли трохи пізніше, - вони оснащені вбудованою сигнальною лампою та мають більш сучасний дизайн.

До шлагбауму Doorhan Barrier 5000 сигнальна лампа поставляється окремо і може бути встановлена як на тумбу шлагбауму, так і на будь-яке місце на Ваш розсуд.

За винятком вищевказаних факторів (дизайну та довжини стріли),- всі автоматичні шлагбауми Doorhan мають однакові технічні характеристики.

Навіть при температурі -40 °С використання даного шлагбауму можливе! Цю серію можна додатково укомплектувати обігрівачем, завдяки якому мінімальна робоча температура складатиме -60 °С. А ступінь захисту зовнішньої оболонки - IP 54. Це означає, що корпус шлагбауму частково захищений від проникнення пилу, а також від вологи.

Ціна автоматичного шлагбауму Doorhan значно нижча, аніж у західних аналогів з такими ж технічними характеристиками. Та зустрічається й таке, що й слабші моделі західних шлагбаумів можуть коштувати дорожче.