Секційні ворота Doorhan

Не продаємо

Всі секційні ворота Doorhan поділяються на дві великі категорії, в залежно від способу врівноваження полотна. Це ворота з пружинами розтягування та ворота на основі торсіонного механізму.

Секційні ворота Doorhan із пружинами розтягування – ворота, головною перевагою яких є мінімальні вимоги до притолоки. Їх можна встановити навіть на гаражі, які спочатку не були розрахованими на це.

Ціна гаражних воріт Дорхан із пружинами розтягування нижча, ніж з торсіонним механізмом, але вони мають ряд невеликих недоліків: трохи більше шуму в роботі і розраховані на меншу кількість циклів відкривання-закривання.

За конструктивом ворота Дорхан можна розділити на дві великі серії:

  • Ворота Doorhan RSD – власна технологія компанії. Це перевірена часом, надійна конструкція воріт із звичайним монтажем.

  • Ворота Doorhan Yett - конструкції з прискореним часом монтажу (від 20 хвилин). Цю серію воріт часто замовляють люди, які планують здійснити самостійний монтаж.

Ворота Doorhan із пружинами розтягування представлені такими серіями:

  • Doorhan Yett 01 – потрібний простір над воротами всього 90 мм, а відстань з боків 145 мм.

  • Doorhan Yett 01S - це набір з 10 найпопулярніших розмірів воріт, що виконуються тільки в білому або коричневому кольорах. У таких воріт дуже демократична ціна, але й потрібно врахувати певні вимоги до розмірів гаражного отвору.

  • Doorhan RSD 01 – для ручного режиму відкривання воріт необхідна притолока всього 100 мм, а простінки 120 мм.

  • Doorhan RSD 01S – так само як і Yett 01S виконані у 10 стандартних комплектах та є ідеальним вибором для тих, хто планує будівництво нового гаражу та хоче купити секційні ворота за низькою ціною.

Ворота Дорхан на основі торсіонного механізму представлені такими серіями:

  • Doorhan Yett 02 – стандартні ворота з вимогами до бічних простінок всього 100 мм, а відстань до стелі 135 мм.

Doorhan RSD 02 – це перевірена часом, надійна конструкція секційних воріт. Великий вибір типів підйому та дизайнерських рішень.

Важливо! Серія Doorhan Yett - на сьогоднішній день більше не виготовляється. Особливістю цих воріт був швидкий та легкий монтаж. Найчастіше такі ворота замовляли люди, які планували самостійно їх встановлювати.

Яку серію воріт Doorhan ми радимо?

Якщо Ви зупинили свій вибір на секційних гаражних воротах Doorhan, то ми, найчастіше, радимо придбати серію RSD02. Якщо не дозволяє простір до стелі, то - Doorhan RSD01.

Безпечна експлуатація

Дорхан

Легкий монтаж

Монтаж секційних гаражних воріт Дорхан

Монтаж гаражних секційних воріт Doorhan є легким та простим. Ширина отвору для монтажу - від 1,8 м. До 6 м. Висота- від 1,8 м до 3,1 метрів.

Для того, щоб компенсувати нерівності ландшафту, використовується ущільнювальний профіль.

А для того, щоб збільшити або зменшити проріз для встановлення гаражних секційних воріт, деякі моделі оснащені регулюючим кронштейном.

Але все ж таки, установка секційних воріт Дорхан може бути виконана правильно і швидко, якщо нею займається досвідчений спеціаліст. Тому довірити монтаж воріт краще майстру. Спеціалісти нашої компанії "Експрес Ворота" зможуть надати якісну кваліфікаційну допомогу у цьому питанні.

Сендвіч-панелі Дорхан

Сендвіч-панель для секційних воріт Дорхан

Для виробництва будь-яких воріт Дорхан використовуються стандартні сендвіч-панелі Doorhan, товщиною 40 мм. Задля створення гарної теплоізоляції, всередині між панелями розміщено пінополіуретан. А щоб забезпечити максимальну ізоляцію та герметизацію на стиках сендвіч-панелей і по всьому периметру полотна, виробник розробив спеціальні ущільнювачі, які допомагають зберігати тепло у гаражному приміщенні.

Сендвіч-панелі секційних гаражних воріт від Doorhan виготовлені із міцної оцинкованої сталі. Матеріал цей легкий і недорогий, а також напрочуд міцний! Ворота із оцинкованої сталі захищені від температурних перепадів, атмосферних явищ та поривів вітру. Цей матеріал не піддається корозії, а тому термін експлуатації воріт складає більше 10 років!

Інші комплектуючі також виготовлені із якісних матеріалів. Наприклад, у виробництві ущільнювачів використовуються лише морозостійка гума, а у вигляді наповнювачів - якісний та екологічно чистий пінополіуретан. Торсіонні пружини, петлі, елементи кріплення також виготовлені із оцинкованої сталі, що робить конструкцію повністю надійною.

Дизайн секційних воріт для гаражу Doorhan

Купуючи секційні ворота Doorhan, Ви можете створити свій індивідуальний дизайн, обравши з великого різноманіття кольорових рішень, типів поверхонь і типів панелей те, що вам буде до вподоби.

Єдине, варто зазначити, що обмеження накладається на ворота стандартних розмірів, серії Yett 01S та RSD 01S - такі ворота доступні тільки в білому та коричневому кольорі, поверхня обов'язково має бути "stucco" (апельсинова кірка), Тип панелі - горизонтальна смужка.

Тип панелі

Структура панелі

Колір

Кольорова палітра Дорхан

Doorhan Premium, Classic, Country