Doorhan Swing 2500, 3000 и 5000

Не продаємо
Автоматика для распашных ворот Doorham 2500 3000 5000

Автоматика на ворота Doorhan Swing 3000 та 5000 добре підійде не тільки для приватних, але й для більшості комерційних та державних об'єктів: виробничі та складські комплекси, житлові та офісні центри. Все це стає можливим завдяки високим технічним характеристикам приводу для воріт Doorhan Swing. Він має паспортну інтенсивність використання в 50% і здатний керувати воротами великих розмірів.

Привід Doorhan Swing 2500 суттєво відрізняється від інших моделей автоматики цієї серії, - він менший і слабший. Ми радимо його купівлю лише для приватних секторів із легкими воротами.

Swing-250x2.jpg

З особистого досвіду можна навести кілька різних об'єктів, на яких такий привід покаже себе з найкращого боку.

Приватний сектор. Автоматика Doorhan Swing користуєься досить великим попитом, адже показники ціни та якості реалізовані найкращим чином. Це дозволяє не тільки встановлювати автоматику Doorhan Swing на будь-які приватні ворота (ковані, металеві, фільончасті), але і значно продовжує експлуатаційний термін. Привід легко справляється з покладеним на нього навантаженням навіть взимку, під час зледеніння воріт або насипів високих кучугур снігу.

Багатоквартирні будинки, житлові та офісні центри. Цей привід відноситься до промислової серії автоматики. Через специфіку житлових центрів ми, з особистого досвіду, рекомендуємо встановлювати даний привід на об'єкти з автопарком не більше 60-80 машин.

Привід для воріт Doorhan Swing розрахований на значно більшу пропускну спроможність, але на таких об'єктах, як правило, йде дуже інтенсивне використання автоматики вранці і ввечері. Привід не розрахований на безперервне послідовне відкриття 50 разів поспіль.

Промислові об'єкти. Цей привід добре показав себе й на багатьох промислових комерційних і державних об'єктах, так як потік машин розподіляється більш-менш поступово протягом дня. Тільки за наявності дуже великого потоку машин, у короткі періоди часу, рекомендується підібрати іншу автоматику.

Автоматика Doorhan Swing 5000 та 3000

Автоматика Doorhan Swing 5000 має схожі технічні характеристики з Swing 3000. Її часто купують замість 3000, для компенсації вітрових навантажень, адже привід Doorhan Swing 5000 є довшим на 20 см. Його габаритні розміри становлять 993х88х126 мм. Особливістю даного приводу є можливість встановлення на вузькі стовпи.

swing.png

  1. Привід Doorhan;

  2. Передний тримач;

  3. Виделка-тримач;

  4. Задній тримач;

  5. Розщіпний вузол;

  6. Ходовий винт.